EXPOSHIPPING Istanbul 2017

İMEAK Deniz Ticaret Odası adına UBM fuarcılık tarafından 14.'sü düzenlenecek olan EXPOSHIPPING İSTANBUL, Uluslararası Denizcilik Fuarı 21-24 Mart 2017'de, Türk Gemi İnşa ve Yan Sanayisi'nin merkezi PENDİK -TUZLA bölgesinde düzenleniyor. Pendik Green Park Otel ve Convention Center'da düzenlenecek fuar denizcilik sektörünün ulusal ve uluslararası liderlerini 11bin m2lik alanda bir araya getiriyor.  

Exposhipping 2017 Katılımcı Listesi (13.12.2016 tarihi itibariyle)
Exposhipping 2017 Yerleşim Planı (13.12.2016 tarihi itibariyle)

EXPOSHIPPING İSTANBUL KONFERANS PROGRAMI AÇIKLANDI

Denizcilik sektörüne bir çok uluslararası fuar ve konferans düzenleyen SEATRADE, 2017'de Exposhipping bünyesinde Türkiye'ye geliyor!

Global denizcilik endüstrisini bir araya getirecek olan Exposhipping Istanbul'da Uluslararası Konferans Programı Seatrade öncülüğünde düzenlenecek. Sektör liderleri,  Türk ve Uluslararası denizcilik sektörünü 360 derece değerlendirecek. 21-24 Mart tarihleri arasında fuarla eş zamanlı devam edecek konferans programları aşağıda sunulmuştur.

21 Mart 2017
İMEAK Deniz Ticaret Odası ve Innovation Norway Semineri
Turkey & Norway Towards the Future

Fuarın ilk günü, 21 Mart'ta gerçekleştirilecek olan, İMEAK Deniz Ticaret Odası ve Innovation Norway işbirliğiyle "Turkey & Norway Towards the Future" semineri
13:30 - 16:30 saatleri arasında düzenlenecek. Seminerde ele alınacak konular arasında Dünya denizciliğinin ana gündemini oluşturan 'Green Shipbuilding' ve 'Green Shipping' olacaktır. Türkiye'nin denizcilik alanında en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke olan Norveç, Innovation Norway destekleriyle Türk denizcilik profesyonelleriyle buluşarak fikir, deneyim ve iş imkanlarını paylaşıp, geliştirebilecekleri bir ortamın Exposhipping bünyesinde oluşturulmasında desteklerini sağlayacaktır.

22 - 23 Mart 2017 
EXPOSHIPPING 2017 International Maritime Conference
Powered by SEATRADE

Exposhipping 2017 ile birlikte düzenlenecek ve iki gün sürecek olan EXPOSHIPPING Uluslararası Denizcilik Konferansı, 22 ve 23 Mart tarihlerinde  10:00 - 17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Seatrade öncülüğünde düzenlenecek uluslararası denizcilik konferansında sektör 360 derece mercek altına alınacak. 

Uluslararası Konferans Programının detayları için tıklayınız.

24 Mart 2017
Katılımcı Seminerleri

 

Fuar alanında bulunan seminer alanında, katılımcı firmalar yeni teknoloji ve marka tanıtımlarını yapabilecek ve potansiyel müşterilerine ulaşma imkanını yakalayacaklardır. 10.000+ profesyonel ziyaretçiye ulaşma fırsatı yaratan seminerler, fuarın son günü 24 Mart'ta gerçekleşecektir.

 

Detaylı bilgi ve katılım için info@expomaritt.com adresine mail atabilirsiniz.

Global Center of Expertise Blue Maritime Norway
&
Exposhipping İşbirliği


Uluslararası işbirliklerine bir yenisini ekleyen Exposhipping, Innovation Norway işbirliğinin ardından bu sefer Blue Maritime ile Norveç ticari ilişkilerinin güçlendirilmesini hedefliyor. Türk denizcilik sektörünün en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke olan Norveç, Exposhipping bünyesinde sektör profesyonellerinin buluşacağı fuarda temsil edilecek ülkerin başında geliyor. "Global Center of Expertise Blue Maritime Norway" Norveçli denizcilik firmalarından oluşan bir cluster kuruluştur. Norveç'te Ålesund yakınlarında (Møre bölgesinde) yer alan, özellikle global gaz ve petrol endüstrisindeki gemi inşa, dizayn, operasyon, ekipman ve offshore gemi alanlarında dünya lideri konumundadır. 2014 yılında eşsiz global pazar konumu ve kattığı değerlen dolayı Norveç devleti tarafından 'Global Center of Expertise' ünvanı verilmiş bir cluster kuruluştur.   

Online Ziyaretçi Kaydı Açıldı!

14. Uluslararası Exposhipping Expomaritt Fuar ve Konferansını ziyaret etmek için online kaydınızı hemen yaptırın. Aşağıdaki linke tıklayarak ücretsiz kayıt yaptırabilir ve kapıda sıra beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

Online Kayıt


Bu e-posta tarafınıza 14.Exposhipping Expomaritt 2017 tarafından oluşturulan üye veritabanına
bilgi@gemimo.org adresi ile kayıtlı olduğunuz için gönderilmiştir.
Üyelik bilgilerinizi güncellemek ya da üyelikten ayrılmak için tıklayın.
14.Exposhipping Expomaritt 2017 gönderimlerinin tarafınıza sorunsuz ulaşmasını istiyorsanız lütfen
info@expomaritt.com adresini güvenli kullanıcılar listesine ekleyin.

MERSIS NO: 0632040158200012

15 Aralık 2016 / gemimo.org