GMC 2016

The Second Global International Conference on Innovation in Marine Technology and the Future of Maritime Transportation 

BASIN DUYURUSU

Denizcilik camiasının beklediği son yılların en önemli konferansı 24-25 Ekim 2016 tarihlerinde Bodrum/Muğla Kefaluka Resort Hotel’deyapılacaktır. Heyecanla beklenen konferansa sayılı günler kaldı.

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası’nın (GEMİMO) ortaklaşa düzenlediği “The Second Global International Conference on Innovation in Marine Technology and the Future of Maritime Transportation”adlı uluslararası konferansta, denizcilik camiasının değerli akademisyenlerini, sektör temsilcilerini ve basın mensuplarını  aramızda görmekten onur duyarız.

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası’nın öncülüğünde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü eş başkanlığında düzenlenen konferans kapsamında Deniz Teknolojileri, Deniz Taşımacılığı Yönetimi ve Denizcilik Sektöründeki İnnovasyon konuları akademik düzeyde ele alınacaktır.

Konferansta, uluslararası düzeyde 100’e yakın bildiri ve poster ile denizciliğin bütün bileşenleri, denizcilik sektöründeki yenilikler, sorunlar ve öneriler tüm paydaşlarla detaylı olarak tartışılacaktır. Denizcilik camiasına gerek akademik, gerekse sektörel açıdan değer katacak bilimsel tebliğler 26 oturumda sunulacaktır.

Konferansımızda denizcilik sektörüne uluslararası düzeyde çok değerli katkıları olan  Erasmus Üniversitesi’nden Sayın Prof. Dr. Hercules Haralambides, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Metin Kalkavan ve Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Başkanı Sayın Başaran Bayrak davetli konuşmacı olarak  deneyimlerini ve bilgilerini bizlerle paylaşacaklardır.

Denizcilik sektörümüzün değerli paydaşlarının konferansımıza yapacağı katkılar ve sağladıkları sponsorluk desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Konferans Düzenleme Kurulu 

Website : globalmaritimeconference.org

19 Ekim 2016 / gemimo.org