18 Mayıs “Uluslararası Denizci Kadınlar Günü" Yönetici Yetiştirme Programı

TMMOB GEMİMO olarak 2016 yılından beri süren YAKAMOZ etkinliklerine bir yenisini ekledik. YAKAMOZ en başta kız öğrencilerimizin staj sorununa çözüm yaratabilmek adına başlamış, yıllar içerisinde büyüyen sinerjisi ile başarılı kadın rol modellerle buluşmalar sağlanmış, sektörün kadın üyelerinin örgütlü sesi haline gelmiştir. Bir yandan farkındalık oluşturarak dayanışmayı güçlendirmeyi amaç edinirken, diğer yandan üyelerinin gelişimine yönelik faaliyetleri ortaya koyarak sürdürülebilir olmasını desteklemektedir. 
 
TMMOB GEMİMO olarak; 18 Mayıs günü “Uluslararası Denizci Kadınlar Gününde, oda merkezimizde kadının denizlerdeki varlığını kokteyl eşliğinde kutlarken, “Yönetici Yetiştirme Programı” eğitimini sizlere sunduk ve  planlanan program kapsamınsa önde gelen kişisel gelişim uzmanı Dr. Gürkan Sekmen'in (@elyapimiruhlar) “Dönüşümsel Liderlik” adlı eğitimi ile başlayacağımızı sizlerle paylaştık.
 
Destekleriniz ile başarılı sonuçlar alacağımızı düşündüğümüz bu program ile de tüm bunları yaparken gelişimin sürdürülebilir olmasına katkı sağlayacağımıza şüphemiz yok. 
Bu süreçte,  maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen değerli sponsorlarımıza, davetli katılımcılarımıza bizler ile birlikte olarak değerli katkıları için ayrıca teşekkür ederiz.
 
 
18 Mayıs 2023 / gemimo.org