TMMOB GEMİMO “Yakamoz 2024 Deniz ve Kadın"

Odamızın sosyal faaliyetleri kapsamında, her yıl geleneksel olarak kutladığı 18 Mayıs Dünya Denizci Kadınlar Gününde bu  yıl  dördüncüsü  yapılacak  olan  “Yakamoz  2024  Deniz  ve  Kadın organizasyonu ”   TMMOB (GEMİMO) Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası ev sahipliği ve TÜRKİYE DENİZCİLİK FEDERASYONU (TÜRDEF) ile TMMOB (GMO) GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI işbirliği ile organize edilmektedir.

Sektörümüzde kadın çalışanlar ile ilgili farkındalığın oluşturulduğu sempozyumumuza ilgi her geçen sene artmakta olup, kurumsal kimliğini bozmamasıyla sektör üzerindeki etkisinin de artmış olduğu gözlemlenmektedir.

Bu seneki sempozyumumuzda konuşmacılarımız sektördeki kadınlar olacağı gibi yine sektördeki ve sektördekilerin yakını olan kadınların seslerine kulak verilecek.

18 Mayıs 2024 tarihinde TMMOB GEMİMO Genel Merkezinde gerçekleşecek olan, organizasyonda sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Organizasyona  katılacak değerli katılımcılarımızın  bilgi@gemimo.org mail adresinden  kayıt yaptırmaları gerektiğini ayrıca iletmek isteriz.

Saygılarımızla

14 Mayıs 2024 / gemimo.org