YAKAMOZ Dönüşümsel Liderlik Eğitimi Talep Toplama

Değerli Denizci Kadınlar,

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası olarak YAKAMOZ etkinliklerini geliştirerek devamlılığını sağlamaya özen göstermekteyiz. Dünya Denizci Kadınlar Günü olan 18 Mayıs'ta bir lansman ile eğitim programımızı duyurduk. Sponsorlarımız sayesinde bedelsiz katılım sağlanabilecek bu eğitim için ilk sınıfımız denizcilik endüstrisindeki kadınlarla sınırlı tutulmaktadır. 
Talepler alındıktan sonra eğitmenimiz ile beraber her biri değerlendirilecek olup, bu sınıfta programa dahil edilebilecek kişilerle iletişime geçilecektir.
Koçluk çalışmalarında da olduğu üzere tamamen bedelsiz yapılan eğitim ve çalışmalarında, katılımcının gözünde verilen değeri düşürdüğü tespit edildiğinden, akademik yıl boyunca bir denizci kız öğrenciye burs vermeniz talep edilecektir. Öğrenci detayları Oda tarafından bildirilecek olup, burs miktarı konusunda kısıtlamaya gidilmemektedir.
Lütfen aşağıdaki linkten eğitim içeriğini ve tarihlerini görebileceğiniz dosyayı indiriniz. 
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRvx7R__EnKEV2huF_M9W2RZPI9f93kvfS07Pe_XvSdHXMQA/viewform
 
Tüm eğitim modüllerine katılımınız beklendiğini hatırlatmak ister, sizlerle buluşacak olmaktan heyecan duyduğumuzu belirtmek isteriz.
Saygılarımızla,
TMMOB GEMİMO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Komisyonu

 

26 Mayıs 2023 / gemimo.org